Konstrukcje wolnostojące

Oferujemy Państwu nowoczesne, estetyczne, wolnostojące konstrukcje reklamowe, bez pozwolenia na budowę.

Świadczymy wszystkie usługi związane z montażem konstrukcji oraz ich kompleksową obsługą.

Wszystkie nasze produkty projektowane są przez uprawnionego inżyniera budownictwa, posiadają projekt konstrukcyjny i objęte są gwarancją. 

 

Budowa słupa na planie trójkąta równobocznego oraz jego kratowanie sprawia, że nasze konstrukcje są w stanie przenosić obciążenia we wszystkich trzech strefach wiatrowych w Polsce, świadczą o tym nie tylko obliczenia, ale również praktyka - nasze konstrukcje można spotkać w takich rejonach jak Pomorze (IIa, IIb - strefa obciążenia wiatrem) oraz okolice Zakopanego (III strefa obciążenia wiatrem). 
Modułowa budowa konstrukcji pozwala na uzyskanie prawie dowolnego wymiaru ramki i słupa. Maksymalną wysokość słupa jaką możemy uzyskać to 9 m przy maksymalnej wysokości ramki 5,25 m (wymiar wewnętrzny). 

Ważną cechą produkowanych przez nas nośników reklamowych jest także ich mobilność, dzięki czemu w momencie zakończenia kampanii reklamowej w danym rejonie istnieje możliwość przeniesienia konstrukcji w inne miejsce. 

Oferowany przez nas produkt charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i estetyką wykonania. 
Zastosowanie technologii cynkowania ogniowego sprawia, że stalowe elementy konstrukcji są bardzo odporne na korozje, co pozwala na ich stosowanie przez długie lata bez obaw o możliwość przenoszenia obciążeń jak również o jej szatę zewnętrzną.

Konstrukcje reklamowe, które obsługujemy można obejrzeć m.in. w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź, Wałbrzych, Legnica, Poznań, Płońsk, Lubin, Polkowice, Radom, Siedlce, Iława i innych, zainteresowanych prosimy o kontakt.

 
Zapraszamy do współpracy!

 

14,35x5,25m

 

 
bmw  blackandwhite  mercedes  nowystyl  peugeot